WhatsApp
Sepet0

Sepetiniz boş.

HAKKIMIZDA

2008-2009 eğitim öğretim yılından beri sektörde olan POMİ KİTAP ; ilkeli çalışma sistemi ve satış sonrası destek konusundaki disiplini ile , eğitimcilerimizin ve öğrencilerimizin yanında yer almaktadır.Bu süreçte sizlerden aldığımız güç ve destekle; ''hep daha iyiye'' diyerek yola devam ediyoruz.POMİ KİTAP olarak öncelikli ilkemiz ; sizlere ulaştıracağımız ürünlerin , çocuklarımızın zihinsel,akademik ve ahlaki değerlerini olumlu yönde destekleyecek ve geliştirecek ürünler olmasıdır.Bu bakış açısı doğrultusunda da ; satışını gerçekleştirdiğimiz tüm firmaları, hassasiyet ve büyük titizlikle belirliyoruz.

Çalışma presibimiz , ( BU GÜNÜN ÇOCUKLARI YARININ BÜYÜKLERİDİR ) sözünden hareketle şekillenmektedir.Yaptığımız tüm çalışmalarda; öğretmenlerimizin bilgi ve donanımlarını , öğrencilerimizin teknolojiye yatkınlığı ile birleştirici dijital içerikler konusuna,özellikle önem veriyoruz.

Firmamıza slogan olarak belirlediğimiz ( ANAOKULUNDAN ÜNİVERSİTEYE ) sözü ise ürün gamımızın genişliğini açıklar niteliktedir.

Satış sonrası desteğin ; en az satılacak ürün seçimi yada satış kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.Bu bilinçten hareketle;satış sonrası destek konusunda da son derece disiplinli bir çalışma prensibine sahibiz.

POMİ KİTAP güçlü araç filosu,güleryüzlü satış destek elemanları ile bir mail veya bir telefon kadar uzağınızdadır. Sizler için hassasiyetle seçtiğimiz firmalarımızın ürünlerine, online satış sitemizden de ulaşabileceksiniz.

Bu kapsamdaki çalışmalarımızı yıl boyunca devlet okulları, özel okullar, etüd merkezleri, dershaneler gibi kurumlara tedarikçilik yaparak sürdürmekteyiz.

Bu bağlamda sizlere sunabileceğimiz bazı referanslarımız :

Asfa Koleji

Bilfen Koleji

Doğan Koleji

Kalem Vakfı Okulları

Büyük Çamlıca Koleji

Prestij Koleji

Nun Koleji

Deha Bilim Sanat Koleji

Sevinçli Çocuklar Anaokulu

Öyküm Anaokulu

Pembe Panter Anaokulu

Beylerbeyi İlkokulu

İcadiye İlkokulu

Yavuztürk İlkokulu

Çatalmeşe İlkokulu

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

Sokullu Mehmet Paşa İlkokulu

Lütfi Erçin Ortaokulu

Selami Ali Ortaokulu

Fatih Ortaokulu

Çamlıca Kız Anadolu Lisesi

Tenzile Erdoğan Kız A.İ.H.L

Üsküdar Anadolu Lisesi

Halide Edip Adıvar Anadolu Lisesi

Çamlıca Kız A.İ.H.L

Behçet Kemal Çağlar Anadolu Lisesi

Haydarpaşa Anadolu Lisesi

ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI

MARMARA ADALAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI

ERDEK TİCARET ODASI

Seçtiğiniz ürün sepetinize eklenmiştir.